Věra Blehová při natáčení Výměny manželek
Překvapila

ODHALENO: Špindíra Věra opět září. Konečně si našla práci! Hádejte, co dělá...

Věra Blehová, kterou národ nelichotivě přezdívá Špindíra Věra konečně udělala ve svém životě zásadní krok - má novou práci. To, co dělá, vás z jednoho důvodu dost pobaví!

6 fotek
Věra Blehová na jaře v roce 2015 v premiérovém dílu reality show Výměna manželek šokovala celý národ. Se svojí rodinou se přihlásila do soutěže a už na první pohled bylo zřejmé, že tady jde o peníze. Se starším partnerem žila v jednopokojovém bytě, kde společně kouřili jednu cigaretu za druhou a ohrožovali tak zdraví svých dětí.

Hygiena v rodině Blehových byla také v alarmujícím stavu. Nejvíce Věru nechvalně proslavily hlášky, kdy uvedla, že si nečistí zuby a nemá kartáček nebo že nemají mýdlo, protože je moc drahé. Ale na cigarety, na ty se peníze našly! V současné době má Věra s manželem Petrem skvělý vztah. Ten je jí v těžkých chvílích spolehlivou oporou.

Věra tenkrát nepracovala, o děti se moc nestarala, o domácnost také ne, a tak si s ní náhradní rodina opravdu užila. Dnes je ale vše jinak - Věra si našla práci! Neznámý člověk ji vyfotil, jak pracuje jako pokladní v supermarketu, kam nastoupila již v prosinci loňského roku! To je jistě krok k lepšímu, ač si ji lidé na sociálních sítích začali spojovat s nedávnou kauzou pokladní v Kauflandu, která měla nacistické tetování. Věra naštěstí ničím dalším nepřekvapila, protože překonat vlastní laťku je pro ni už v tomto směru prakticky nemožné. Naopak - nutno uznat, že příjemně překvapila! FOTO jak důkaz najdete ZDE!

Premiérová VÝMĚNA MANŽELEK: Čím více dětí, tím více lásky? Jak se Lenka vypořádá s velkou rodinou?

Autor: bin

Diskuze