Sex ve městě
Zdroj: oficiální zdroj
Ještě, že se to nestalo

ODHALENO! Sex ve městě měl mít nečekaný konec. Šokuje vás, co producenti původně plánovali!

Kdo by neznal legendární seriál Sex ve městě, ve kterém se čtyři kamarádky protloukají životem v chaotickém městě New York a prožívají nejedno dobrodružství.

6 fotek
Životní příběh talentované novinářky Carrie Bradshaw se od prvního vysílaného dílu stal hvězdným seriálem, který si zamilovaly ženy po celém světě. Dokonce i muži! Lásky, strasti, rozchody a velké návraty - to všechno mohli diváci prožívat s partou čtyř zcela rozdílných kamarádek, které byly přesto nerozlučné.

Osudovou láskou hlavní hrdinky Carrie byl charismatický "Pan Božský" v podání herce Chrise Northa. A v podstatě přes všechny životní epizody Carrie všichni doufali, že spolu nakonec oba opravdu skončí. Toho se také dočkali, ale původní plán by fanoušky asi hodně šokoval!

"V určitém okamžiku musíte nechat plynout určitou vizi. Ženy nemají v konečném důsledku najít šťastné manželství. Původně jsme nechtěli, aby byl seriál takovou romantickou komedií, ale ženám se to prostě líbí," přiznal producent seriálu Darren Starr.

Starr se také svěřil s tím, že pokud by to bylo výhradně na něm, Carrie by rozhodně neskončila s panem Božským. Prý by si cupitala po ulicích New Yorku jakožto osamělá a nezávislá žena.

Svůdná jako v Sexu ve městě
Sex na jednu noc... S kamarádkou!
Celebrity posedlé hubnutím: Tohle už je moc!
 

Autor: lor

Diskuze