Ordinace: Alena říká Mázlovi o dítěti, ale co? - 4
Zdroj: Nova.cz
Překvapivé přiznání

ODHALENO: Petr Rychlý alias doktor Mázl v Ordinaci skoro neměl hrát! Po letech prozradil, jak to bylo s jeho rolí

Herec Petr Rychlý (52) představuje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jednu z hlavních postav. Po letech ale řekl, že to tak vlastně vůbec být nemělo.

6 fotek
Hvězda Ordinace Petr Rychlý je v oblíbeném seriálu z lékařského prostřední už od jeho prvních dílů. Od prvního natáčení uběhlo téměř 13 let a nedávno seriál oslavil jubilejní natáčení 1000. dílu! Při tomto úspěchu se představitel doktora Mázla nebál prozradit, jak to tenkrát bylo s jeho rolí.

„Mázl začínal jako arogantní proutník, sebestředný hajzl, který měl být jenom v deseti dílech. Byla to jen vedlejší role,“ přišel Petr Rychlý s šokujícím přiznáním, které některé fanoušky může i po takové době překvapit. Scénáristé seriálu tak původně s Mázlem jako s hlavní postavou vůbec nepočítali.

Dneska už si bez seriálu neumí představit život. Natáčení Ordinace pro něj představuje pořádný kus jeho herecké kariéry. „Baví mě to pořád, protože přijdu sem a tady je fantastická atmosféra,“ dojímal se Petr nad skvělým kolektivem, kterým je Ordinace pověstná stejně jako v Hostivaři sousedící ateliéry Ulice.
 

Autor: bin

Diskuze