Iva Pazderková - 16
Zdroj: TV Nova / Profimedia / facebook.com
Kdo by se divil...

ODHALENO: Největší strach Ivy Pazderkové v show Tvoje tvář? Prozradila, z čeho panikaří!

Herečka Iva Pazderková (36) patří mezi hvězdy zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, která láme rekordy sledovanosti. Přesto, že působí naprosto optimisticky, i ona má chvíle, kdy potřebuje dobít baterky.

9 fotek
Herečka Iva Pazderková společně s dalšími tvářemi české scény baví každou neděli televizní diváky v zábavní show Tvoje tvář má známý hlas. Má za sebou celkem devět hvězdných proměn, a dvakrát se jí dokonce podařilo zvítězit. V devátém díle se rozhodovalo o tom, kdo v soutěží skončí, a kdo postoupí do velkého finále. Nakonec se kromě Ivy mohou diváci těšit na Davida Krause, Ivanu Chýlkovou a Hanku Holišovou.

Je jasné, že každá proměna znamenala pro Ivu náročnou přípravu, hodiny dřiny a spoustu času. Fyzicky si nejvíce sáhla na dno při nacvičování vystoupení zpěvačky Pink k písni Try, kde musela zvládnout hodně těžkou choreografii, a navíc ji skloubit se zpěvem. Ale čeho se pohledná blondýnka v show nejvíc bojí?

„Ten výtah, když vás veze nahoru, to je jedna šílená panika. Každý tam měl nohy z tvarohu. Nastoupíte, jedete a v hlavě vám běží: Sakra, sakra, neumím text! Co to dělám? Nic nevím! Ááá, už tady stojím! Už to nejde vrátit! Lidi se dívají. Panebože, už se to točí. Jak byla první věta, krok? Kam mám dát nohu? Ruku? Kdo vlastně jsem? prozradila herečka deníku MF DNES.

Velké finále show Tvoje tvář má známý hlas můžete sledovat už v sobotu 11. června od 20.20 hodin na TV Nova!

Autor: lor

Diskuze