Macaulay Culkin a Mila Kunis - 7
Zdroj: Profimedia / Twitter
Není to moc tvrdé?

ODHALENO: Mila Kunis promluvila o Kevinovi ze Sám doma! Co prozradila o jejich lásce?

Herečka Mila Kunis (32) v minulosti chodila s Macaulay Culkinem (35), dětskou hvězdou filmu Sám doma. A konečně o jejich vztahu otevřeně promluvila. S čím se svěřila?

7 fotek
Herečka Mila Kunis, kráska s židovskými kořeny, žije v současné době s hereckým kolegou Ashtonem Kutcherem (38), se kterým má rozkošnou dcerku Wyatt (1). Navíc je podruhé těhotná, takže v následujících měsících jim přibude další přírůstek do rodiny. Do hereččiny minulosti však patří známá hvězda Macaulay Culkin, známý především jako Kevin McCallister z legendární komedie Sám doma. S čím se svěřila v televizním pořadu The Howard Sten show?

"Macaulay byl obrovská hvězda. Nemohli jste s ním jít jen tak po ulici. Vždycky poutal takovou zvláštní pozornost. Fanoušci křičeli, když ho viděli a nevěděli, jak reagovat. Nebyla to běžná reakce na celebritu. Reagovali na něj opravdu abnormálním způsobem."

Sama přiznala, že přesto, že spolu byli deset let, vlastně ani neví, jestli ho opravdu milovala. Když si spolu začali, bylo jí pouhých osmnáct let. Všichni si mysleli, že se nakonec vezmou, ale k tomu nikdy nedošlo. Mila prý na manželství nevěřila. Zřejmě si však jenom musela počkat na toho pravého, protože do manželství se vrhla až s Ashtonem.

Autor: lor

Diskuze