Marta Jandová
Zdroj: Schweppes
Proč ne?

ODHALENO: Marta Jandová dostala od manžela zvláštní dárek! Paradoxně jí udělal radost

Zpěvačka a bývalá porotkyně SuperStar Marta Jandová má sice poslední dobou v životě trochu smůlu, ale teď už je snad z nejhoršího venku. Může si tak užívat milující rodinky a úžasného vztahu s manželem, který ji obdarovává opravdu originálními dary. Co jí udělalo radost?

46 fotek
Martu Jandovou jsme potkali ve Schweppes baru na vyhlášení Vůně roku. „Vůně mám ráda, ale je to intimní záležitost. Nevnímám je jako hlavní dárek a ani by tím neměly být. Ale třeba jen jeho doprovodnou součástí. Pro mě jsou nejhezčí dárky vždycky ty osobní. Třeba od mého manžela jsem dostala pohorky a byl to nejhezčí dárek. Hodně s dcerkou a s manželem výletíme a já jsem se vždycky trápila v nevhodných teniskách, ty byly super do města, ale ne na delší chůzi v terénu. Jsou to moje úplně první pohorky a udělaly mi obrovskou radost.“, září šťastná maminka a zpěvačka Marta Jandová. Marta na akci potkala kamarádku Ivetu Vítovou a společně s kráskami českého modelingu Nikol Švantnerovou, Jitkou Nováčkovou, Lucií Královou Šlégrovou a Milanem Peroutkou připravili pro přítomné hosty za Schweppes barem sérii lahodných alkoholických i nealkoholických drinků.

Veronika Kašáková dorazila v doprovodu pianisty roku Roberta Ference, kterého zná z dětského domova. „Skládám pro Veroniku píseň.“, prozradil talentovaný mladík. „Známe se od čtyř let. Vyrůstali jsme s Robertem spolu, známe se celé dětství.“, dodává půvabná Veronika Kašáková. Málokdo to ví, ale Veroniku baví také zpěv už od dětství. „Připravujeme písničku, Milan mi píše text a Robert skládá hudbu. Moc se na to těším, ale ještě s tím budeme mít spoustu práce.“, překvapila nás svými plány Veronika. Veronika Kašáková se jinak věnuje naplno svému nadačnímu fondu, cestuje za dětmi po dětských domovech a organizuje společně s profesionály edukativní semináře a kurzy.
 

Autor: bin

Diskuze