Leonardo DiCaprio - 4
Zdroj: Instagarm/ You Tube
Chudák Leo...

ODHALENO! Jak vznikla legendární scéna Leonarda DiCapria ve Vlku z Wall Street? Tomu neuvěříte

Hollywoodský herec Leonardo DiCaprio (41) už má za sebou hromadu filmových zkušeností. Ale některé věci dokážou překvapit i takovou hvězdu, jakou je on sám.

6 fotek
Snímek Vlk z Wall Street byl natočen podle předlohy knihy Jordana Belforta, a je přímo napěchovaný krásnými ženami, drogami a životem v luxusu. Hlavní roli si vystřihl právě hvězdný Leonardo DiCaprio, který ztvárnil postavu Jordana Belforta.

Životopisné drama má i některé komediální scény, a jednou z nich je ta, kdy se sjetý Jordan (Leonardo DiCaprio) ze všech sil snaží dostat do svého bílého Lamborghini. Fanoušci právě tuhle scénu milují, a často ji řeší v internetových diskuzích. Ale jak vlastně vznikla?

V podstatě to byla nejrychleji natočená scéna celého filmu, protože vyšla hned napoprvé. Leonardo při ní zcela improvizoval, neměla žádný pevný scénář. Takže filmový štáb nechával herci zcela volnou ruku, což se ve výsledku ukázalo jako skvělá volba. I když sám herec na "zfetovanou" scénu asi nevzpomíná zrovna rád. Jordan totiž otevírá dveře auta nohama, což byl vlastně nápad DiCapria, který si ale tímhle kouskem zruinoval svaly na zádech, a pár dní nemohl pořádně chodit.

Autor: lor

Diskuze