David Kraus - 10
Zdroj: TV Nova
Žádná procházka růžovou zahradou

ODHALENO: David Kraus o svém strachu. Je hrozné, co mu během Tvojí tváře prováděli sousedé!

Herec a zpěvák David Kraus (36) má za sebou úspěšnou účast v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách zářil, ale jak prožíval celou soutěž s přítelkyní Barborovou Strýcovou?

9 fotek
Zábavná televizní show Tvoje tvář má známý hlas už zná svého vítěze - tím se stala herečka ze seriálu Ulice Hana Holišová (36), která zaslouženě zvítězila. Ale v průběhu celé soutěže diváci mohli vidět i ostatní hvězdné soutěžící, kteří každý týden překvapovali svými úžasnými výkony a proměnami. Jak své působení v Tvojí tváři prožíval David Kraus?

"Věděl jsem, že mě čeká maraton, všechno okolo jsem zrušil, nechodil jsem ani do hospod s kamarády. Furt jsem se jen učil a zpíval ty texty tak nějak přehnaně. Já jsem ale nemohl přestat, protože ten strach, že si utrhnu ostudu, byl obrovský. Sousedi mi tloukli na dveře," svěřil se zpěvák v rozhovoru pro Rytmus života. A co si vyslechl David od přítelkyně?

"Přítelkyně trpěla, protože jsem byl divnej. Měl jsem pár takových nocí, že mi říkala: ‚V noci se griluješ a strašně se z toho nervuješ.‘ Došlo mi o co běží." Ale jeho účast byla nakonec více než úspěšná, umístil se na krásném bronzovém místě. A přesto, že to bylo náročné, dalo mu to neskutečně cenné zkušenosti.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dominik měl strach z návštěvy zubaře. Nakonec tam zemřel

 

Autor: lor

Diskuze