TVOJE TVÁŘ - Dalibor Gondík jako legendární Lunetic - 1
Zdroj: TV Nova
Malý comeback

ODHALENO! Dalibor Gondík se v Tvojí tváři promění v legendární Lunetic. Kdo ztvární další tři členy?

V sobotu na TV Nova poběží další díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. O parádní podívanou se kromě soutěžících postará i oblíbená skupina 90. let. Máte se na co těšit!

5 fotek
Už v sobotu pokračuje show Tvoje tvář má známý hlas devátou epizodou. O velkou show se postará oblíbený Dalibor Gondík. Na podiu ovšem nebude sám. Vystoupí jako legendární skupina Lunetic, kterou milovali statisíce lidí, hlavně dívek. Ostatní členy skupiny ve Tváři utvoří jeho sestra Adéla Gondíková a dva skuteční členové kapely – Vašek Jelínek a Aleš Lehký.

„Pro nás je to zásadní píseň našeho života, sice jsme nebyli těmi zapálenými fanoušky, ale určitě tato skupina pro nás sehrála svou roli. Vtipné bylo, že jsme zkoušeli choreografii u Yemiho a Angeé a Aduš říkala: „Můžeme to zkusit ještě jednou. Já nejsem schopna se tu sestavu naučit,“ prozradil Dalibor Gondík.

Kromě Dalibora Gondíka diváci uvidí Jana Maxiána, Anetu Krejčíkovou, Tomáše Matonohu, Bereniku Kohoutovou, Jitku Boho, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Show Tvoje tvář má známý hlas můžete sledovat už v sobotu od 20:20 na TV Nova.

Autor: mk

Diskuze