Anička Slováčková
Zdroj: Profimedia
Holky drží spolu

Krásná Anička Slováčková prozradila svého favorita Tvojí tváře! Neuhodnete, kdo by podle ní měl vyhrát

Anička Slováčková (22), která zazářila v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, prozradila, komu v poslední řadě fandí. Stane se její favorit vítězem?

8 fotek
V zábavné show Tvoje tvář má známý hlas současná hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 Anička Slováčková ukázala, že umí zpívat lépe, než si mnozí mohli myslet. Slyšet ji zpívat můžete i v muzikálech nebo s její kapelou, s kterou chystá spousty velkých věcí. „Budeme na začátku nového roku točit klip a vydáme pár singlů,“ prozradila Anička během křtu kalendáře Muže roku v nemocnici na Bulovce.

Na Tvojí tvář ale nezanevřela a pečlivě sleduje soutěžící poslední řady. Má i své favority. Nejvíc se jí líbí Aneta Krejčíková. „Aneta se mi líbila ve všem. Vždycky mě strašně bavila a vždycky mi přišlo, že jí všechno hrozně sedlo,“ prozradila Anička.

Na své účinkování v soutěži velmi ráda vzpomíná a je vděčná, že se jí mohla zúčastnit. Mrzí ji však, že se jí nepodařilo vylosovat si oblíbenou zpěvačku PINK. Tak třeba zase někdy příště nebo při jiné příležitosti.

Autor: mk

Diskuze