Anna K. - 1
Zdroj: Profimedia
Utajená rodina

ODHALENÍ: Zpěvačka Anna K. roky tajila dceru? Jmenuje se Zuzana

O zpěvačce Anně K. (53), který nyní už podruhé bojovala se zákeřnou rakovinou prsu, se vědělo, že neměla to štěstí, aby se stala matkou. Početí ani adopce nevyšly. Je tu ale Zuzana, která je pro ni celé roky takovou náhradní dcerou.

4 fotky
Zpěvačka Anna K. se dlouho snažila s partnerem Tomášem Varteckým (47) o miminko. Osud jí ale nepřál, a tak se páru počít bohužel nepodařilo. Když došlo na téma adopce, Anna K. onemocněla zákeřnou rakovinou prsu. „Vybírají pro děti ty nejvhodnější rodiče, přece chudáčkovi nedají nemocnou mámu. To by byli blázni,“ řekla podle Blesku kdysi.

Teď ale zpěvačka v týdeníku Téma přiznala, že jedna osoba je pro ni něco jako dcera. „Mám takovou adoptivní dceru, ta mi byla nejblíž. Jsme spolu v tomhle vztahu od jejích čtrnácti let. Dnes je jí čtyřicet.“ Celé roky se o Zuzaně nezmínila.

Zuzana byla spolu s kamarádkou zpěvaččinou fanynkou a chodily na její vystoupení do divadla Semafor. „Pak začaly holky chodit na koncerty a vůbec nevím, jak se to stalo, ale jsme i s její maminkou taková rodina. Zuzka, tak se jmenuje, tvrdí, že díky mně nezačala pít a fetovat,“ pochlubila se zpěvačka. Zuzanu proto bere tak trochu jak dítě, kterého se sama nikdy nedočkala.

Autor: bin

Diskuze