Marta Jandová - 2
Zdroj: Česká Greyhound Dostihová Federace
je to chrt

Odhalení: Víte, pro koho bije srdce Marty Jandové?

1. 5. 2014

Marta Jandová má ráda nejen svou Maruka, nejen svého gynekologa nebo Pepu Vojtka. Miluje také tyhle vyzáblé psíky.

5 fotek
Nadšení psí sportovci – chrtí závodníci - právě přebrali ceny za vynikající výkony v různých kategoriích v minulé sezóně Zlatého chrta 2013. Sošky jim přišly předat přední české VIP. Vyhlášení moderovala známá milovnice chrtů Heidi Janků.

Vidět z auta vystupovat známou zpěvačku, herce nebo politika je pro někoho určitě příjemný zážitek. Pozorovat přijíždějící limuzínu, ze které záhy vyskočí na červený koberec chrt s atletickou figurou, který navíc tuto limuzínu vlastní, to už je opravdová rarita. I to jste ale mohli vidět, pokud jste byli na předávání “Chrtích Oscarů“.

Ti nejlepší obdrží titul Zlatý chrt – Vítěz, a pokud své prvenství v dané kategorii obhájí i v dalších sezónách, přidává se jim k získanému titulu stupeň Mistr a v dalším roce Velmistr. Ceny letošním vítězům přišli předat Dalibor Janda s dcerou Jiřinou, Marta Jandová, Heidi Janků, Tereza Mátlová, Peter Nagy, Kateřina Neumannová, Petra Svoboda, Šárka Ullrichová a Roman Vojtek.

Se svou „příjmenovkyní“ Jiřinou Annou Jandovou, dcerou Dalibora Jandy, předala jednoho z chrtích Oscarů Marta Jandová. „Chrti jsou krásní psi, miluju je. Nikdy jsem žádného neměla, ale líbí se mi, jak jsou svalnatí, vychovaní a hodní k dětem,“ opěvovala plemeno zpěvačka.

Sama psí šampiony doma nemá, ale na svých psech obdivuje jiné vlastnosti, jako například oddanost, lásku a to jí ke spokojenosti stačí.

Autor: pul

Diskuze