Markéta Konvičková
Zdroj: Instagram
Zdraví na prvním místě?

HAZARD SE ZDRAVÍM: Markéta Konvičková prozradila největší tajemství úspěchu v Tvojí tváři!

Markéta Konvičková (22) v třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas naprosto exceluje. Její úspěch však není zadarmo a kolikrát ji málem stál zdraví. Co tedy stojí za jejím již druhým vítězstvím?

12 fotek
Krásná Markéta Konvičková sklízí v třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas jeden úspěch za druhým. V desátém kole jako Aretha Franklin (75) všechny naprosto odzbrojila a vybojovala si tak již druhé vítězství v této sérii. Takový úspěch však nemá talentovaná Markéta Konvičková zadarmo a musí mu hodně obětovat. Někdy dokonce i své drahocenné zdraví.

V devátém kole si totiž blondýnka úplně odrovnala hlasivky a nebylo vůbec jisté, jestli v dalším díle bude moci zpívat. „Už je to dobré naštěstí. Strávila jsem víkend v posteli, nemluvila jsem. Už nemám bouličky na hlasivkách,“ přiznala před nedělním vystoupením. Jenže problémy s hlasivkami byly mnohem horší, a dokonce ji mohly vyřadit ze soutěže. „Používala jsem špatnou techniku, vyřvala jsem se i během koncertů a udělaly se mi na hlasivkách bouličky. Do poslední chvíle se nevědělo, jestli to zvládnu,“ svěřila se Markéta pro Aha.cz.

Aby mohla zpěvačka nakonec vystoupit, muselo dojít na krajní řešení. „Dostala jsem na hlasivky oblbováky, takže jsem to mohla odzpívat. Naštěstí nic neprasklo,“ přiznala Konvičková. Kdyby totiž došlo na nejhorší a ona si opravdu nějak fatálně hlasivky poškodila, znamenalo by to pro ni velké komplikace. Markéta totiž v blízké době chystá natáčení nového videoklipu a sérii koncertů. Naštěstí však všechno dobře dopadlo a fanoušci se mohou těšit, s čím nadaná zpěvačka překvapí příště.

Autor: mic

Diskuze