Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková - 5
Zdroj: Profimedia / instagram
To je šokující

Lucie Vondráčková tajila vztah se slavným fotbalistou! Co na to Tomáš Plekanec?

Zpěvačka Lucie Vondráčková (36) si zkusila v životě už ledacos. Za kým tajně létala do ciziny poblouzněná láskou?

10 fotek
Lucie Vondráčková má za sebou už pár vztahů, které byly tak trochu bouřlivé. Pravá láska přišla až s hokejistou Tomášem Plekancem (33), se kterým zpěvačka dokonce založila rodinu, a společně mají dva krásné syny. Jenže kdo by tušil, že před tímhle vším existoval někdo, za kým Lucie létala až do ciziny.

Tím mužem byl slavný fotbalista Tomáš Ujfaluši (38), do kterého se zpěvačka zamilovala a často za ním cestovala do Madridu. Byla jím okouzlená, a stával se pro ni velkou slabostí. Jenže jejich vztah získával trhliny důsledkem neustálého utajování, a tak došlo k tomu, že jejich láska nakonec skončila.

Celá událost je stará již devět let. Přesto se o ní nikdy moc nemluvilo. "Párkrát za mnou byla, ve Florencii i pak v Madridu. Ale byl to pouze nezávazný románek," chlubil se podle deníku Aha! Ujfaluši svým přátelům.

Ale jak se říká: Všechno zlé je pro něco dobré. Lucie nemusí na vztah s Ujfalušim vzpomínat se smutkem, protože díky rozchodu s ním potkala Tomáše Plekance. I když v poslední době se mluví o tom, že jejich manželství trošku skřípe... Ale kde je pravda, to ví jen oni sami.

Autor: lor

Diskuze