Dana Morávková
Zdroj: Profimedia
Strach z budoucnosti

ODHALENÍ: Dana Morávková prozradila, co nikdy neudělá! Tohle vás šokuje!

Herečka Dana Morávková (44), která je hvězdou seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Otevřeně promluvila o tom, co jí nedá spát. Co tedy trápí doktorku Zdenu Suchou?

8 fotek
Známá herečka prozradila v jednom z rozhovorů, že její nejděsivější noční můrou je odchod do důchodu. Ten by byl pro aktivní herečku pohromou, jak sama přiznává: "Mám velké štěstí, že mohu dělat práci, která je mým koníčkem a zároveň mě naplňuje. To je pro mě natáčení, film, ale i divadlo a další věci, které patří k mé práci," sdělila v rozhovoru pro internetový portál iDNES.cz.

Oblíbená herečka řekla, jak se udržuje v kondici a jak se stará o svůj mladistvý vzhled, který je pro její práci důležitý. Přiznala, že jako každá žena prošla různými dietami. "Ale po čase jsem pochopila, že je nejdůležitější myslet sama na sebe a mít se ráda. Snažím se jíst zdravě, pravidelně a kvalitní potraviny. Jelikož jsem velice vytížená, tak nestíhám sportovat. V zimě se snažíme s manželem a synem lyžovat a v létě pravidelně jezdíme na kole. "

Také se zmínila o své vášni k módě a také uvedla, kde nabírá inspiraci k navrhování kabelek. Přiznala, že navrhování kabelek byl hodně dlouho její sen.
 

Autor: ks

Diskuze