Patricie Solaříková
Zdroj: Profimedia
Renesanční žena

ODHALENÍ: Co je největším kariérním snem Patricie Solaříkové? To byste do ní neřekli

Patricie Solaříková (28) je velmi ambiciózní žena, která si plní své touhy. Na jakém projektu nyní pracuje, kde ji můžete vidět a co je jejím největším profesním snem, prozradila exkluzivně pro Prásk.tv.

6 fotek
Herečka Patricie Solaříková se do povědomí televizních diváků zapsala především jako Terezka Jordánová z oblíbeného seriálu Ulice. Patricie je velmi ambiciózní a nadaná žena, která každou novou příležitost chytí pevně za pačesy. Když tedy dostala příležitost zahrát si v představení „Na správné adrese aneb Holky z inzerátu,“ nebylo nad čím přemýšlet. Premiéra tohoto představení se budu konat už 29. března na prknech Branického divadla a podle všeho určitě stojí za to tuto divadelní hru vidět.

Když jsme Patricii zastihli na tiskové konferenci onoho představení, bylo na ní znát, že se na prkna, co znamenají svět, velmi těší a nové pracovní příležitosti si velmi váží. Může se zdát, že si půvabná herečka ve svém profesním životě splnila snad úplně vše. Prý je ale přeci jen něco, čeho by ještě ráda jednou dosáhla. „Chtěla bych si zahrát v pohádce. Nemusí to být přímo princezna, i když kdo by si princeznu zahrát nechtěl. Nicméně já miluji klasické české pohádky a zahrát si v některé z nich je můj velký sen,“ prozradila Prásku.tv s úsměvem Patricie.

Patricie ale není úspěšná jen na hereckém poli. V poslední době na sobě začala opravdu makat a sportovními aktivitami se to v jejím životě jenom hemží. Herečka ráda jezdí na koních a podle svých slov by na ně chtěla vzít i svého přítele Marka Fryčáka (28). Svou lásku ke zvířatům herečka dokazuje i tím, že se zapojuje do různých kampaní na ochranu zvířat a na svém facebookovém profilu k tomu motivuje i své fanoušky.

ČTĚTE TAKÉ:
(NE)POVEDENÁ KLAPKA: Anděl s ďáblem v těle? Patricie Solaříková se nezdá!

Autor: mic

Diskuze