Dwayne Johnson - 1
Zdroj: Instagram
Nádhera...

OD SRDCE: Dwayne Johnson dostal neskutečný dárek od fanouška! Až to uvidíte, budete uchvácení!

Americký herec Dwayne Johnson (44) je tvrďák každým coulem. Ale to, co dostal od jednoho talentovaného fanouška, ho vzalo za srdce. Co to bylo?

9 fotek
Hollywoodský akčňák Dwayne Johnson alias "The Rock" patří mezi oblíbené hvězdy. Nejen, že je to pohledný chlap s pořádným sexappealem, ale také člověk s dobrým srdcem a vzor pro řadu lidí. A protože má hromadu fanoušků, od jednoho z nich dostal hodně výjimečný dárek.

Jeden z hlavních hrdinů nové Pobřežní hlídky dostal obraz, na kterém je se svým otcem. Ten maloval mladík jménem Koa Paden z Los Angeles, umělec obdivující Dwayna. A nutno říct, že jeho dílo je opravdu nádherné! Herec si vystavil fotku na sociální síti, a napsal k ní velmi dojemnou řeč.

"Otec a syn. Chci poděkovat tomuto talentovanému umělci za naprosto úžasné umělecké dílo - za sebe i tátu Rockyho "Soulmana" Johnsona. Můj táta byl v 60. a 70. letech prvním černošským mistrem a skvěle zápasil - vždycky jsem byl velmi hrdý, když jsem s kamarády sledoval sport. Rocky Johnson byl nejen můj táta, ale i hrdina. Díky," okomentoval fotku sám Dwayne.

Autor: lor

Diskuze