Vaginální pivo - 1
Zdroj: The Order of Yoni
Sbíhají se vám sliny?

Ochutnejte ženu svých snů... V hospodě! Na trh přichází vaginální pivo

Esence ženy vašich snů magicky uzavřená v láhvi od piva. Tak by se dal jednou větou popsat projekt The Order of Yoni, který chce na trh uvést žhavou novinku – vaginální pivo. Nevíme, jestli říct „Dobrou chuť“, nebo „Chce se nám zvracet“...

6 fotek
Bohužel se nejdná o vtip. Autoři projektu se snaží vybrat 150 000 euro přes fundraisingovou stránku Indiegogo na výrobu první várky vaginálního piva. Ano, čtete správně, 150 000 euro, v přepočtu přes čtyři miliony korun. A z čeho má být takové vaginální pivo vyrobené? Přece z kvasinkové bakterie z ženské vagíny! Přemýšlíme, jak asi probíhal brainstorming k této myšlence.

Když se použije kvasinka z vagíny úchvatné a muži obdivované ženy, zde konkrétně české modelky Alexandry Brendlové, je to prý jako byste měli ženu v podobě piva. Prostě vám toto pivo splní vaše nejodvážnější sexuální fantazie. A nebojte, vše je prý naprosto zdravotně nezávadné. Uf, no to jsme si oddechli!

Pokud by se vybrala finální částka, bylo by vaginální pivo dostupné zatím pouze ve státech Evropské unie. Autoři projektu ale míří výš! Rádi by sehnali distributora v USA nebo Japonsku. A rozšířili by samozřejmě i sortiment. Například na světlé pivo dělané z kvasinky blonďaté ženy nebo tmavé dělané z hnědovlásky.

A pokud máte rádi svou přítelkyni a přemýšlíte, co jí dát k příštímu Valentýnu, za 10 000 euro ( 270 000 Kč) jí můžete vyrobit speciální pivo z kvasinky z její vagíny. Jak romantické!

Autor: mkr

Diskuze