Lukáš Rosol a Michaela Ochotská - 1
Zdroj: Profimedia
Všechno krásné jednou končí

Ochotská zveřejnila FOTO, které se opakovat nebude! S rozpadem vztahu přišla asi o to nejcennější

Vypadalo to, že se Míša Ochotská (32) má s Lukášem Rosolem (31) jako v pohádce! A také že tomu tak bylo. Na Instagramu zveřejnila foto zdánlivě roztomilé, ale také dost vypovídající o tom, jak to bylo s Lukášem a jak to bez tenisty už nejspíš nebude.

Vztah Lukáše Rosola a Michaely Ochotské je nejspíš definitivně passé. Ale kdo ví. O rozvodu zatím nepadlo ani slovo, akorát je jasné, že spolu manželé nežijí. Poslední dobou tak sociální sítě zahrnuje Míša fotkami malého Andrého, nebo sebe, aby všichni viděli, jak se má báječně.

O Míše se vždy nechvalně proslýchalo, že je na peníze. To znamená, že vyhledává pouze partnery s tučným kontem a pořádným majetkem. S Lukášem si pořídili luxusní vilu v pražské Uhříněvsi, kterou nyní tenista obývá sám. Míša je totiž nejspíš stále u rodičů v nedalekých Nupakách. O moderátorčině touze po penězích se mluví i v souvislosti s nefungujícím manželství. Lukáš Rosol totiž nevydělává tolik, co dřív. Zraněná noha, neúspěchy v tenise, to vše je důvodem, proč jeho konto údajně zeje prázdnotou. Ne vždy tomu tak ale bylo.

 

Autor: bin

Diskuze