Lukáš Rosol, Michaela Ochotská a syn Andre
Zdroj: Profimedia
Lukáš Rosol, Michaela Ochotská a syn Andre
Kdo by to čekal

Míša Ochotská konečně promluvila! Jak teď vychází s manželem Rosolem? Budete se divit!

Vypadalo to, že je u nich vše v pořádku. Zdání ale klame. Slavný pár šel od sebe a za vše může nevěra. Nejhorší však je, že má spolu dvojice malé dítě. Kdo se teď o něj stará?

7 fotek
Kdysi spolu tvořili krásný pár. Řeč je o krásné moderátorce Michaele Ochotské (32) a tenistovi Lukáši Rosolovi (31). Tenista si pro sebe pikantnosti o společných neshodách dlouho nenechal.

„Chtěl bych všem oznámit, že s manželkou už spolu nějakou dobu nežijeme společně a neustálý stres a hádky nás donutily zkusit to jeden bez druhého. Ocenil bych, kdybyste respektovali soukromí nás obou a nechali nás vše vyřešit tak, jak budeme chtít my. V každém případě by si měl každý zamést před vlastním prahem a nesoudit ostatní,“ napsal na sociální síť Rosol neprodleně po prozrazení rodinného tajemství.

Na druhou stranu Michaela se zavřela doma a o rozchodu dlouho mlčela. Teď konečně promluvila a překvapila svým vstřícným postojem. „Dál fungujeme jako máma a táta. Voláme si každý den, Lukášovi posílám fotky malého,“ prozradila pro Blesk Ochotská. Dále se však k aféře vyjadřovat nechtěla .

Podle nejnovějších informací tenista opustil krásnou blondýnu kvůli její fitness trenérce Anetě Znamenáčkové. Pro Michaelu je teď nejdůležitější klid a štěstí jejich společného syna Andrého. Tomu je pouhý rok, a tak si moc dlouho v kompletní rodině nepobyl. Snad brzy pozná vhodného partnera.

Autor: Beat

Diskuze