David Beckham a Victoria Beckham - 1
Zdroj: Profimedia
To by byl gól

OČEKÁVANÝ ROZVOD: David Beckham vymění Victorii za Angelinu Jolie? Jedno tomu dost nasvědčuje!

O rozvodu slavného páru se mluví už dlouho. Teď se ale zdá, že jde u Beckhamových do tuhého. Jak jinak by v tom mohla začít hrát roli tak slavná kráska jako je například Angelina Jolie (43) nebo Jennifer Aniston (49)?

7 fotek
Victoria a David Beckhamovi patří k jednomu nejstabilnějších manželství světového showzbyznysu. Už to bude 19 let, co si tehdy zpěvačka na výsluní vzala úspěšného fotbalistu. Další roky se ale hodně psala jak o nevěrách z Davidovy strany, tak i případném rozvodu.

Jak to ale vypadá, nad manželstvím se opravdu stahují mračna. Zatímco dříve se sázkové kanceláře přiživovaly na otázce, jestli se Beckhamovi rozvedou, nyní tuhle možnost stáhly a místo toho si lidé mohou vsadit, kdo že se stane novou paní Beckhamovou, píše deník Mirror.

A kromě jiných více či méně známých krásek se na seznamu objevily i dvě velmi zajímavé tváře. Bývalé ženy Brada Pitta Angelina Jolie a Jennifer Aniston! Že by David po britské zpěvačce a návrhářce sáhnul do vod Hollywoodu? Možná, že by se obě slavné dámy nebránily. Obě jsou po rozchodu a nutno uznat, že David je i Bradovi tak trochu podobný!

Autor: bin

Diskuze