Martin Maxa
Zdroj: isifa.com
To snad nemyslí vážně

Obvinění z násilného trestného činu? Zpěváka Martina Maxu údajně vyšetřuje policie!

Zpěvák Martin Maxa v sobotu koncertoval v Moravské Třebové. Večer se údajně dostal do roztržky a nyní ho vyšetřuje policie. Možná mu hrozí obvinění z násilného trestného činu.

7 fotek
V sobotu vystupoval zpěvák Martin Maxa na svatomartinských slavnostech v Moravské Třebové. Po koncertu se údajně připletl k incidentu v jedné ze zdejších restaurací a rozdával i rány.

Údajně napadl osmdesátiletého Holanďana a mladou ženu. Pro deník.cz celou událost potvrdil starosta města Miloš Izák. „Potvrdit to mohu, je to odsouzeníhodné až nehorázné. To je všechno, co k tomu můžu říct," řekl.

Městem se nyní, podle portálu deník.cz, šíří zprávy o tom, že celý incident vznikl z malého nedorozumění mezi Maxou a napadenou ženou v hotelovém pokoji. Poté, co pokoj opustila, vložil se mezi ně také postarší cizinec.

Svitavský policejní mluvčí Ondřej Zeman potvrdil, že vše aktuálně řeší policie. Maxa vše ale popírá! „Vystupoval jsem tam, ale vůbec netuším, o čem mluvíte! S nikým jsem se do konfliktu nedostal,“ řekl pro deník Blesk.

Autor: mk

Diskuze