Petra Paroubková a Jiří Paroubek
Zdroj: isifa.com
Sexy mozek nepomohl

OBROVSKÝ ZVRAT: Manželství Paroubkových v troskách. Petra od Jiřího utekla! Důvodem je jeho bývalá žena

Tak tohle jen tak někdo nečekal! Láska Jiřího Paroubka (64) Petra (43) si sbalila kufry a od svého manžela se odstěhovala! Manželská krize je prý provází už půl roku a na vině je i Paroubkova bývalá manželka...

Už víme, proč Jiří Paroubek dorazil na nedávnou premiéru muzikálu Ples upírů sám. Jeho manželství s Petrou Paroubkovou prochází krizí. Podle zpráv v médiích se od svého muže se sexy mozkem odstěhovala i s dcerou Margaritou. Proč?

Důvodem má být Paroubkova bývalá žena Zuzana, se kterou se v poslední době opět sblížil. Navíc ji prý brali i na rodinné dovolené. Dle informací Blesku to mezi manželi skřípalo už půl roku, a to i kvůli tomu, že Paroubek zvažoval návrat do vrcholné politiky. To se Petře nelíbilo a navíc se začal čím dál více projevovat velký věkový rozdíl.

„Vůbec to nebudu komentovat. V každé rodině něco je a uvidíme, jak to dopadne,“ uvedl Blesku k incidentu Paroubek. Spekuluje se také o tom, že Paroubek nechtěl jít s Petrou do manželské poradny, ačkoli si to ona přála. Nyní se od něj údajně odstěhovala a jen čas ukáže, jestli se k sobě vrátí, nebo ne.

Autor: niž

Diskuze