Princ Harry - 1
Zdroj: Profimedia
V tu nejhorší chvíli

Obrovský skandál těsně před svatbou: Objevilo se utajované dítě prince Harryho!

Tak tohle nikdo nečekal! Přípravy na svatbu prince Harryho (33) a Meghan Markle (36) vrcholí, a tak to vypadalo, že už bude jenom lépe. Jenže omyl! Princ Harry teď čelí velkému problému. Údajně má být už několik let tajně otcem.

5 fotek
Už 19. května se měla v královské rodině a vlastně celé Velké Británii konat velká událost. Svatba prince Harryho a jeho krásné Meghan Markle. Jenže k tomu možná nedojde. Kensingtonský palác nyní čelí obrovskému problému. Objevila se totiž žena, která tvrdí, že má s Harrym dítě!

Podle magazínu Globe žena otěhotněla v roce 2013, kdy po jednom večírku skončila s Harrym v posteli. Žena tvrdí, že je tak Harry otcem tříletého syna. Jako důkaz dokonce ukázala fotku, na které má malý chlapec úplně identické zrzavé vlasy jako princ.

„Je to noční můra,“ řekl podle Globe jeden ze zaměstnanců Kensingtonského paláce. „Palác je vzhůru nohama a Harry nemůže uvěřit tomu, co se děje,“ řekl tajný zdroj. Jestli žena nelže a dítě je opravdu princovo, se nejspíš teprve ukáže. Pravdivost zprávy o Harryho otcoství se nedá bohužel úplně vyloučit. Královský zrzek byl v minulosti pěkné kvítko a jeho alkoholové skandály plnily přední strany celosvětových médií.

Nevěsty po celém světě šílí! Proč chtějí ROZLUČKU SE SVOBODOU ve stylu Meghan Markle?
ŠOKUJÍCÍ! Proč princ Harry s Meghan chtějí BANÁNOVÝ SVATEBNÍ DORT?

Autor: bin

Diskuze