Vojta Drahokoupil jako Adele
Zdroj: TV Nova
Gratulujeme!

OBROVSKÉ PŘEKVAPENÍ: Vítězem prvního dílu Tváře je Vojta Drahokoupil! Adele převálcovala zkušenější kolegy

Show Tvoje tvář je už po páté zpět, a tak za sebou máme první díl, jehož vítězem je druhý benjamínek Vojta Drahokoupil! Jako Adele vytřel všem zrak.

19 fotek
V sobotu večer televize Nova odvysílala první díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Nových osm soutěžících tak poprvé mělo možnost ukázat, co v nich opravdu je! A nutno uznat, že první díl dopadl skutečně překvapivě. Vítězem se stal po Tereze Maškové druhý nejmladší soutěžící Vojta Drahokoupil!

Vojta uchvátil porotu, diváky i své hvězdné protivníky jako Adele s písní Rolling in the Deep, a tak si vysloužil krásných 37 bodů. Po něm se dá říct, že bodoval seriál Ordinace v růžové zahradě 2! Proč? Těsně za Vojtou se totiž na druhém místě umístila Michaela Badinková jako Liza Minnelli s 34 body a třetí byl Robert Jašków jako Rammstein s krásnými 25 body. Oba představitelé z Ordinace tak předvedli též velmi úctyhodné výkony.

Vítěz Vojta Drahokoupil získal od Nadace Nova poukaz na 25 tisíc korun. Ten se mladý zpěvák rozhodl věnovat Nadaci Terezy Maxové, která pomáhá opuštěným dětem. Do příštího kola si Vojta vylosoval proměnu v Jamese Blunta. Sedne mu stejně skvěle jako Adele? Na to se dívejte už příští sobotu ve 20,20 hodin na Nově ve druhé epizodě zábavné show Tvoje tvář má známý hlas!

Nestihli jste první díl Tvojí tváře? Na jednotlivá vystoupení se podívejte ZDE!

Autor: bin

Diskuze