Tvoje tvář - 6. epizoda - 33
Zdroj: TV Nova

OBROVSKÁ VÝHRA: Vítězem Tvojí tváře se stal „čokoládový Bůh“! Jeho hlas omámil všechny přítomné

V neděli večer byla odvysílání již 6. epizoda fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas! Skoro to vypadalo, že se podruhé stane vítězem Adéla Gondíková. Nakonec ale vyhrál někdo jiný! Říkejte mu čokoládový Bůh...

7 fotek
Vítězem 6. dílu shot Tvoje tvář má známý hlas se nestal nikdo jiný než dokonale připravený Aleš Háma jako americký zpěvák Barry White. Černošský tlouštík ohromil svět v 70. letech s písní My First Last My Everything. V roce 2017 se to samé povedlo Alešovi, který vyrazil svým výkonem dech nejen přítomný v sále, ale jistě i televizním divákům!

Jeho výkon byl skutečně věrohodný. Nejvíce porotu nezaujala ani tak dokonalá práce maskérek, jako dokonalá kopie hlubokého hlasu amerického soulového zpěváka. Aleš porazil o 7 bodů Adélu Gondíkovou, která tentokrát vystoupila spolu s bratrem Daliborem Gondíkem jako duo Modern Talking. Výkon to byl také skvělý, ale Aleš zkrátka tentokrát zaujal o trochu víc.

Stejně jako všichni vítězové i Aleš získal 25 tisíc korun, které se rozhodl věnovat organizaci Náhradním rodinám, o.p.s. v Karlových Varech. Aleš je pěstounem této společnosti, která se věnuje pěstounské péči a pomáhá rodinám a dětem najít si k sobě cestu. A co čeká vítěze 6. dílu příště, Aleš si na Ruletě proměn vylosoval Davida Hasselhoffa, takže se bude jistě opět na co dívat!

Jednotlivá vystoupení show Tvoje tvář má známý hlas najdete ZDE!

TVOJE TVÁŘ: Hana Zagorová osobně učila Aleše Hámu!
TVOJE TVÁŘ: Milan Peroutka k nerozeznání od Iglesiase!

Autor: bin

Diskuze