Kamil Čontofalský - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Upřímnou soustrast

OBROVSKÁ TRAGÉDIE: Bývalý brankář Slavie přišel o syna ( †3). Stačila chvilka nepozornosti!

Velmi smutné a těžké okamžiky prožívá známý slovenský brankář fotbalové Slavie Kamil Čontofalský (39). O víkendu mu tragicky zemřel tříletý syn Kamil, když byli zrovna doma na zahradě. Krátký okamžik nepozornosti stál chlapečka život.

5 fotek
Nejhorší noční můru prožívá v současných chvílích rodina známého slovenského fotbalisty Kamila Čontofalského. Ten byl v době tragédie se svými dětmi doma ve vile v Říčanech u Prahy. Na místě byli jeho dcery z prvního manželství a tříletý Kamil.

Rodina si zrovna užívala společné okamžiky na zahradě, když se chlapeček na chvíli ztratil z dohledu rodičů. Když si  toho o několik minut později všimli, začali ho okamžitě hledat. Naneštěstí objevili malé tělíčko bezvládně plavat v bazénu.

„Kamil byl v ten den se svými dcerami, kterým se také věnoval. V té chvíli jedl salát a nějakým nedopatřením se to bohužel stalo. Je to obrovské neštěstí,“ uvedl podle informací deníku isport.blesk fotbalistův kamarád Radek. Na místo sice dorazili záchranáři a dítě, které bylo v komatu, několik desítek minut oživovali, ale bohužel marně. Nešťastná událost stála chlapečka život.
 

Autor: bin

Diskuze