Vlak
Zdroj: Profimedia
Zachraň se kdo můžeš!

OBROVSKÁ PANIKA: Muž si otevřel ve vlaku knihu a začal číst nahlas. Když tohle přečetl, lidé začali utíkat!

Ranní cesta vlakem se v Londýně pro mnohé cestující hodně zkomplikovala. Jeden z pasažérů si totiž otevřel knihu a začal číst nahlas. Po pár slovech ve vlaku začala obrovská panika!

O pořádný rozruch se postaral muž, který si v dopravním prostředku v blízkosti stanice Wimbledon začal nahlas předčítat bibli! Informoval o tom portál The Richmond.

Cestující si totiž jeho chování vyložili tak, že se muž chystá spáchat teroristický útok. Známy jsou totiž případy, kdy si teroristé před spácháním teroristického útoku přeříkávali slova z koránu. Lidé ve vlaku však nepoznali, že muž čte bibli a ne korán, a tak začali z vlaku vybíhat i mimo stanici a panikařit.

Vzniklá panika způsobila, že vlaky nabraly až 12hodinové zpoždění. Muž podle svědků četl o tom, že smrt není koncem, takže není divu, že se lidé vystrašili. Dále také četl pasáže o sexu před svatbou a homosexuálech v souvislosti s tím, že jde o hřích. Podle portálu BBC později jeden cestující jménem Ian muže napomenul, aby přestal nahlas číst. Ten ho psoelchl a zbytek cesty strávil beze slova s upřeným pohledem do země.

Autor: niž

Diskuze