Andrea Verešová - 1
Zdroj: Profimedia
Nepříjemná situace

Jindy dokonalá Andrea Verešová: Přiznala se ke KRÁDEŽI!

Asi málokdo by si spojil jednu z nejkrásnějších modelek Česka a Slovenska se slovem krádež. Jenže i na pohled dokonalá Andrea Verešová (37) šlápne někdy pořádně vedle! A pak se může stát například to, že se nevědomky stane na chvíli zlodějkou. Vše se ale naštěstí vysvětlilo!

13 fotek
Modelka Andrea Verešová je chodící reklamou na štěstí a dokonalost. A tak když se v Chart Show na TV Markíza svěřila se svým zažitým trapasem, nikomu se patrně nechtělo věřit, že se něco tak nepříjemného stalo právě ikoně československého modelingu.

Andrea se pochlubila historkou z hotelu, na kterou už dneska vzpomíná s úsměvem. Ovšem tenkrát jí do smíchu vážně nebylo. Když odjížděla z nejmenovaného hotelu, po chvíli jí volali z recepce. Recepční ji žádal, aby se neprodleně vrátila s odcizenými věcmi zpět! „Přiznávám se dobrovolně, že jsem v hotelu ukradla papuče a župan. A použité!“ řekla s nadsázkou Andrea.

Když přijela zpátky do hotelu, aby použité věci vrátila, měla pro své jednání celkem jasné vysvětlení. „Měla jsem za to, že když už je to použité, tak se to pak vyhazuje, župan ne, ale papuče ano. Oni mi na to řekli, že ne, že se za to platí a že si to u nich můžu zakoupit,“ popsala trapnou situaci modelka. Nakonec se ale vše vysvětlilo, Andrea si použité věci zaplatila, a pak mohla s čistým svědomím konečně odjet domů.

Autor: bin

Diskuze