Nova expres Kdo se dostane do finále?

Obrat v MasterChef: Takhle se změnilo TOP 5 finalistů!

Témata / MasterChef

Nejlepších pět finalistů fenomenální kuchařské show MasterChef je jen krůček od velkého finále a zisku pohádkové výhry. A po týdnech strávených v izolaci jen ve společnosti soupeřů si to většina z nich začíná uvědomovat.

5 fotek

Jak prozradil zdroj ze štábu, charaktery soutěžících se začaly dramaticky měnit. "Kamarádství nahradila rivalita, veselou náladu zadumanost a z kamarádských extrovertů se stali samotáři. Každý z nich si uvědomuje, že teď už jde o hodně," prozradil jeden z členů štábu.

Jak se změnili finalisté MasterChef?

Petr Jonáš si zpočátku dával velký pozor, aby o sobě neprozradil nic navíc. Stranil se ostatních a jako jeden z mála prakticky vůbec nezabrousil ke kuchyňské lince ve vile finalistů, aby něco uvařil. Petr je stále nejvíce záhadnou postavou soutěže. Po týdnech se soupeři přece jen odhalil jednu svou stránku - chladnost při rozhodování. Od začátku se netajil tím, že chce zvítězit, a proto použije veškerou možnou taktiku. "Říká o sobě, že je arogantní hajzlík," prozradil jeden z finalistů.

Marek Pavala byl v prvních týdnech spíše samotář, který trávil nejvíce volného času čtením knih na pokoji. Postupně si vytvořil vztah k Zuzaně Podkonické, s níž měl podle některých členů finálové dvacítky velmi blízký vztah, a k Petru Jonášovi. V posledních týdnech přebírá vůdčí postavení a svými názory ovlivňuje ostatní. Jeho cílem je porazit Michaelu Králikovou.

Adriana Ihringová jako jediná zůstává stále sama sebou. „Je hnacím motorem pozitivní nálady a oblíbencem všech ostatních finalistů," prozradil zdroj ze zákulisí. Ve vile je dobrosrdečná Adriana hlavní bavičkou a snaží se ostatním pomáhat. Její nejbližší kamarádkou je Alice, s kterou si sympatická majitelka domova důchodců každé ráno dopřává pohodovou snídani.

Na rozdíl od spojenkyně Adriany se Alice Vacíková v průběhu soutěže změnila výrazně. Zpočátku měla tendence prosazovat svoje slovo, nikoho dalšího neposlouchat a vařila, kdykoliv to bylo možné. týdny v izolaci a vidina výhry udělaly své. Alice se stáhla do sebe, čte více knih a odpočívá. Jako první chodí spát a nejtěžší je pro ni vyjít s Petrem.

Michaela Králiková se od začátku netajila tím, že jde tvrdě za výhrou. "Navenek působila velmi mile, ale ostatním házela klacky pod nohy. Jediný, s kým si rozuměla, byl Honza Rambousek. Po jeho vyřazení ztratila jedinou spřízněnou duši," řekl jeden Míšiných kolegů v soutěži. Míša se přesto snaží dál zapojit do kolektivu a patří mezi favority soutěže.

Kdo se dostane do samotného finále, bude jasné už v pátek ve 20:20.

Pokud vás zajímají i další novinky z oblíbené kuchařské show, podívejte se do speciálu ZDE.

Anketa

Kdo by si zasloužil vyhrát?


Hlasovalo 937 lidí. (Muži: 937 | Ženy: 0)

ČTĚTE TAKÉ:

Pozdvižení v MasterChef: Soutěžící budou vařit s držitelem michelinské hvězdy

Finalistka MasterChef vyměkla a pomáhá kolegům. Hledá si spojence?

Rvačka v MasterChef: Tři největší rivalové se poprali přímo ve vile!
 

Autor: ana

Diskuze