Kevin Hart
Prask.tv

Oblíbený komik se vážně zranil! Jeho auto skončilo na střeše

Americký komik Kevin Hart utrpěl vážná zranění při dopravní nehodě v Los Angeles. Hart byl na sedadle spolujezdce ve vlastním automobilu, který řídil jeho kamarád Jared Black. Vůz sjel ze silnice a skončil na střeše.

O život populárního herce a komika Kevina Harta se obávají jeho fanoušci i rodina. Podle zahraničních médií jeho vozidlo prorazilo dřevěnou zábranu na silnici a mělo úplně rozdrcenou střechu. V autě cestovala i osobní trenérka celebrit Rebecca Broxtermanová, která zůstala společně s řidičem uvězněná v autě.

 

Čtyřicetiletému Hartovi se podařilo z auta dostat a rychle přivolal pomoc. Broxtermanová jako zázrakem neutrpěla žádná zranění. Hart a Black takové štěstí neměli – utrpěli vážné zranění zad. Oba muži jsou nyní v péči lékařů, každý však v jiné nemocnici. Jared Black je snoubencem Broxtermanové.

 

 

 

Zatím není jasné, co vážnou nehodu způsobilo. Řidič však podle policie nebyl pod vlivem alkoholu. Komik je šťastný, že při nehodě nikdo nezemřel. Přišel pouze o svůj luxusní vůz Plymouth Barracuda, ročník 1970, který si nadělil právě k 40. narozeninám a moc si ho tak neužil.

 


Hart se těší velké popularitě. O tom svědčí i téměř 80 milionů sledujících na instagramu. Pod poslední fotkou fanoušci oblíbenému komikovi přejí brzké uzdravení. "Kevine, doufám, že budeš brzy v pořádku," napsala Mima. "Modlím se za tebe," zněla další z tisíců reakcí.

 

Kevin Hart z americké Filadelfie se proslavil hlavně díky rolím v komediích, patří k nim třeba série Scary Movie, Riskni to s Polly, Fotři jsou lotři, Apokalypsa v Hollywoodu a další.

 

Nehod na kole přibývá! Pozor, ať vás nepřijde draho
Jsem řidič! Aneb jak jsem udělala autoškolu?

Autor: mik TN.cz

Diskuze