Leonardo DiCaprio - 1
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Oblíbený herec šokoval fanoušky! Strávil noc s Paris Hiltonovou

Před několika lety byl hollywoodský herec Leonardo DiCaprio spojovaný s dědičkou hotelového impéria Paris Hiltonovou. Nikdy se však nepotvrdilo, že by tvořili pár. Teď se však společně objevili na jedné akci v americkém Los Angeles. A podle svědků si to velmi užívali. Trávili spolu celou dobu, popíjeli drinky a tancovali.

Čtyřiačtyřicetiletý herec Leonardo DiCaprio je stále idolem žen po celém světě. Momentálně má chodit s dvaadvacetiletou modelkou Camilou Morroneovou. Jenže v úterý si prý užíval noc s úplně jinou ženou, a to s Paris Hiltonovou. Dceři spoluzakladatele společnosti Hilton & Hyland bylo letos osmatřicet let a měla by být v současné době nezadaná.

 

Herec se s Hiltonovou objevil na akci pořádané k otevření nového klubu v Los Angeles v americké Kalifornii. Do klubu se dostal tajně, aby ho nikdo neviděl. "Bylo nečekané vidět Paris a Lea trávit spolu čas po celou noc a zdálo se, že si to užívali. Vypili spoustu koktejlů a pořád si povídali. V jednu chvíli spolu tančili na remix písně od Boba Marleyho," řekl deníku The Sun jeden z hostů.

 

DiCaprio měl s dědičkou impéria chodit v roce 2000. Trávili spolu hodně času, a to i díky jejich společným přátelům. Ani jeden z nich se však v té době ke vztahu nevyjádřil. Ve stejném roce začal herec chodit s modelkou Gisele Bündchenovou. S ní se rozešel až v roce 2005.

 

Otevření nového klubu si nenechala ujít také zpěvačka Janelle Monáe, která na akci zazpívala. Dále se tam objevil například DJ Diplo, zpěvačka Kesha, modelka Winny Harlowová nebo zpěvačka Ashlee Simpsonová.

 

Kate Winslet a Leonardo DiCaprio: Nejlepší přátelé už od dob Titanicu! Inspirují i vás?
Osudové lásky: DiCaprio letí na blondýny, Brad Pitt na slavné!

Autor: reg TN.cz

Diskuze