Svatba Ellie Goulding
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Oblíbená zpěvačka Ellie Gouldingová se vdala! Svatba byla královská

Zpěvačka Ellie Gouldingová v sobotu řekla své ano partnerovi Casparu Joplingovi. Svatba se konala v Yorské katedrále ve Velké Británii a byla na ní řada slavných hostů. Obřad si nenechala ujít například princezna Evženie, princezna Beatrice, zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom. Svatbě přihlížela také řada fanoušků.

Dvaatřicetiletá zpěvačka Ellie Goulding nepatří mezi celebrity, které by své soukromí přísně střežily. V sobotu se totiž konala její svatba a přihlížet jí mohli také fanoušci. Ti stáli za bariérami a čekali, až uvidí zpěvačku přijíždět. Nevěsta na svatbu dorazila v modré obytné dodávce ozdobené stuhami a květinami.

 

7 fotek

 

Svatba se podobala té královské, kdy si své ano řekli vévoda a vévodkyně ze Sussexu. Gouldingová totiž pozvala hosty z královské rodiny. Na obřadě se objevila například princezna Evženie, Beatrice nebo vévodkyně z Yorku. Dále na ní dorazila také zpěvačka Katy Perry se snoubencem hercem Orlando Bloomem, herečka Sienna Miller nebo zpěvák James Blunt.

 

Obřad se konal v Yorské katedrále v britském městě York. Zpěvačka řekla své ano podnikateli Casparu Joplingovi. Ten ji o ruku požádal v loňském roce. Gouldingová měla na sobě bílé šaty od návrhářky Natachi Ramsay-Lévi. Sukně byla ozdobená květinovými vzory a vše doplňoval také závoj, informoval deník Mirror.

 

Hostina se poté konala na hradě Howard nedaleko Yorku. Pronájem novomanžele měl vyjít přibližně na 10 tisíc liber (tedy 289 tisíc). Konat se měla převážně venku, jelikož byly vyfocené venkovní toalety, nejspíš připravené pro hosty. Po sobotních oslavách se pak v neděli bude konat slavnostní oběd, napsal Hello Magazine.

 

Stresujete se ze svatby? 5 TOP tipů, jak si v klidu vychutnat svůj velký den
Líčení na svatbu: Co nepřehnat a jak vypadat svěže až do noci

Autor: reg

Diskuze