S club 7 Paul Cattermole - 6
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Oblíbená skupina hlásí comeback! Společně oslaví významné výročí

Anglická skupina S Club 7 plánuje po pěti letech návrat. Všichni členové by se měli sejít opět na pódiu v rámci turné, které se bude konat příští rok. Plánují tak oslavit dvacet let od založení. Podle zdroje blízkého kapele je sice předčasné dělat závěry, ale zatím se skupina na základních věcech shodla.

V roce 1999 Rachel Stevensová, Hannah Spearrittová, Jo O´Mearaová, Bradley McIntosh, Jon Lee, Tina Barrettová a Paul Cattermole představili světu jako skupina S Club 7. Fanoušky si získali hned svým prvním singlem Bring It All Back. Mezi další hity patří také Reach nebo Never Had A Dream Come True.

 

Obsazovali žebříčky hitparád a natočili i vlastní pořad Miami 7. V roce 2002 se rozhodl skupinu opustit Paul Cattermole a o rok později se rozpadla. Zůstali jen Jo, Tina a Bradley, kteří od té doby vystupují pod názvem S Club Party nebo S Club 3.

 

Společně se na jednom pódiu objevili až v roce 2014 v rámci akce BBC Děti v tísni a další rok vyrazili na turné po Spojeném království. A podobné plány mají i na rok 2020. Blízký zdroj skupiny řekl deníku Mirror, že se rýsuje další comeback.

 

"Mezi členy kapely se nyní hovoří o tom, že se příští rok uskuteční turné. Většina členů je pro. Sice je to zatím předčasné, ale oni o tom mluví…Všechno to dává smysl pro shledání oslavující dvacet let S Club 7," uvedl zdroj.

Autor: reg

Diskuze