Dara Rolins - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Štěstí v neštěstí

FOTO: Expřítel Dary Rolins měl v noci autonehodu! Takhle dopadl

Známá kapela Wohnout v čele s frontmanem skupiny Matějem Homolou (44),který je expřítelem Dary Rolins (44), včera k večeru havarovala! Srazila se s autobusem! Jak jsou kluci na tom?

5 fotek
Ve čvrtek večer měla autonehodu oblíbená hudební kapela Wohnout! Frontman skupiny Matěj Homola je expřítelem Dary Rolins a také otcem jejich devítileté dcery Laury. Vraceli se z koncertu na festivalu Benátská, když se najednou srazili s projíždějícím autobusem.

Kapela se k autonehodě sama vyjádřila na facebooku! „Včera jsme cestou z koncertu měli lehčí nehodu. Až na pár drobných šrámů a pár stehů jsme v pohodě a bez následků. Jezděte opatrně," apelují na ostatní. K příspěvku také přiložili fotografii, kde můžeme vidět Homolu celého pomláceného a zakrváceného s dalším členem kapely. „PS: Děkujeme klukům a holkám ze sanitky a doktorům, doktorkám, sestrám a bratrům z Krajské nemocnice Liberec za ošetření," dodali s vděčností na facebooku. 

Až na nějaké tržné rány nebo pohmožděniny se naštěstí nic vážného nestalo, odložení následujících koncertů kluci neplánují. Matěj Homola žil se slovenskou zpěvačkou Darou Rolins čtyři roky a narodila se jim dcera Laura. Po ukončení jejich vztahu si Dara našla Patrika Vrbovského neboli Rytmuse, se kterým je doteď.

Autor: misp

Diskuze