Sharon Bijin
Zdroj: facebook
To je vtip?

Vyhodila tisíce za vysněný dort pro přítele. Výsledek cukrářky ji šokoval tak, že ho sdílela na facebooku!

Žena svému příteli k narozeninám objednala dort na zakázku. To, co následně převzala od výrobce, mělo do její původní představy dost daleko.

8 fotek
Sharon Bijin z Newcastlu pro svého přítele objednala narozeninový dort, který měl vypadat jako biceps. To, co nakonec od výrobců dostala, vypadalo však velmi odlišně. Že je to biceps, by asi nikdo nepoznal.

Výrobce dortů Sharon kontaktovala skrze Facebook a poslala jim obrázek podobného designu, jaký si představovala. Na něm bylo poznat, že jde o biceps. Dort měl její přítel Jay dostat ke svým 32. narozeninám. Když Sharon dort dostala hotový, nemohla uvěřit svým očím.

„Mělo to vypadat jako svalnatá paže zaťatá v pěst. Ta žena mi řekla, že to může vypadat ještě lépe, než na obrázku, co jsem jí dala. Když jsem si od ní dort pak vyzvedla, řekla mi, že krabici otevírat nebude, protože pršelo. Otevřela jsme ji tedy až po tom, co jsem se vrátila domů a byla jsem docela dost šokovaná. Každý říká, že to vypadá jako kešu nebo mimozemšťan,“ řekla zděšená Sharon.

Když chtěla výrobkyni dortu kontaktovat, zjistila, že si ji na Facebooku zablokovala a pak úplně odstranila svůj účet. Sharon se její stránku totiž následně snažila najít skrze své přátele. „Stálo to 50 liber (cca 1430 Kč, pozn. redakce). Původně jsem se zlobila, protože je to dost peněz a já pracuji jen na částečný úvazek, ale teď se tomu nemohu přestat smát. V recenzích na Facebooku psali, že je skvělá. Všichni si myslí, že je to vtipné, ale nemůžu uvěřit, jak si mohla myslet, že mi to vůbec může prodat,“ pokračovala.

Autor: mk

Diskuze