Vejce Benedikt - 1
Zdroj: Profimedia / Twitter
Překvapení v kavárně

V kavárně si objednal vejce Benedikt. Nevěřil vlastním očím, co mu přinesli!

Snad každý z nás si někdy v restauraci objednal jídlo, ze kterého se nakonec vyklubalo něco, co jsme možná ani nechtěli. Thomas Hesketh však na svou návštěvu kavárny v jednom z obchodních domů v britském Wiganu jen tak nezapomene.

Thomas dostal chuť na vejce Benedikt, což je hodně chutné a oblíbené jídlo, pokud se tedy při jeho přípravě nic nepokazí. Rozkrojíte anglický muffin na dvě poloviny, opečete, položíte na něj opečenou slaninu nebo šunku, na ni zastřené vejce a přelijete holandskou omáčkou. Jenže tohle rozhodně nebylo to, co Thomasovi donesli.

Dvě zastřená vejce položené na nevábně vypadající průmyslově vyrobené šunce s náhodně ukápnutou troškou omáčky. Muffiny byly pohřbeny někde pod tím vším. Rozhodně to nevypadalo lahodně. Thomas se dokonce nebál to pojmenovat jako "obludnost."

Na Twitteru sdílel fotografii slavného pokrmu, za který zaplatil 5 liber (140 Kč!), a do příspěvku nezapomněl označit i samotný řetězec. Dostalo se mu odpovědi: „Velmi se omlouváme za to, co se stalo. Mluvil jste se zaměstnanci naší kavárny?“ K celé tragikomičnosti celé situace přispívá i fakt, že zaměstnancům kavárny to opravdu řekl. Nebylo mu to nic platné, protože mu prý klidně uvaří novou porci, ale bude to vypadat to stejně.

Někteří lidé se Thomase na Twitteru ptali, zda-li bylo vejce Benedikt vůbec v menu. „Vtipné, že se na to ptáte. Divné bylo už to, když mi řekli, že vůbec neví, jestli to ještě dělají. Ale ano, v menu to bylo a stálo to 5 liber.“

Autor: kap

Diskuze