Jakub Zedníček - 1
Zdroj: Jakub Deml/Profimedia/Facebook
Složitý případ

Objasnění smrti Jakuba Zedníčka ( †27): Policista promluvil o výsledcích vyšetřování!

Hned zkraje roku ochromila český showbyznys smutná zpráva o smrti herce Jakuba Zedníčka. Od tragédie uběhl měsíc, a tak se nabízí otázka, jaké jsou výsledky vyšetřování...

5 fotek
Půl hodiny po půlnoci havaroval mladý herec brněnského divadla na dálnici D1. Jakub zedníček, synovec známého moderátora, podlehl na místě svým zraněním. Když narazil do svodidel a vystoupil z auta, smetla ho protijedoucí dodávka. Jeho zranění bohužel nebyla slučitelná se životem.

Nový rok tak začal opravdu smutně. Doteď policie vyšetřují, jak to vlastně celé přesně bylo. „Výsledky nelze předjímat. Čekáme ještě na jeden znalecký posudek,“ řekl Blesku policista Pavel Šváb. Než se s konečnou platností případ vyřeší, může to trvat ještě dva až tři měsíce. U nehody totiž nebyli žádní svědci.

Jakub Zedníček po sobě zanechal přítelkyni Lenku s osmiměsíční dcerou. Strýc pavel zedníček, který byl pro Jakuba jako jeho táta, byl v té době s manželkou na Floridě a kvůli nedostatku míst v letadlem se nemohl dostat do Česka. Pohřeb ale stihl. Poslední rozloučení s Jakubem proběhlo 11. ledna na prknech Městského divadla Brno.

Autor: bin

Diskuze