Hana Holišová - 2
Zdroj: TV Nova
Hlasujte!

Obhájí Hana Holišová svůj úspěch z minulého týdne? Tohle soutěžící dnes čeká!

Velkolepá show, jedinečné kostýmy, originální vystoupení a řada hvězd na jediném pódiu... Taková je show Tvoje tvář má známý hlas, kterou můžete sledovat každou sobotu od 20.20 hodin na Nově! A jak bude vypadat dnešní díl?

10 fotek
I dnes se opravdu máte na co těšit! Petr Vondráček ztvární jednoho z nejpopulárnějších zpěváků dnešní doby – Robbieho Williamse, a Iva Pazderková zase Helenu Vondráčkovou. O interpretaci jednoho z nejlepších jazzových muzikantů, Louise Armstronga, se pokusí herec a bavič Petr Rychlý. Hit r´n´b zpěvačky Beyoncé Knowles, která svoji kariéru začínala ve známé dívčí kapely Destiny´s Child, zazpívá vítězka minulého kola Hana Holišová.

Z Adama Mišíka se stane král rock´n´rollu neboli Elvis Presley, herečka Ivana Chýlková se zkusí proměnit v popovou divu Madonnu a možná nejdivočejší proměna čeká muzikanta Davida Krause, který ztvární zpěvačku Adele. Do sympatického amerického zpěváka Bruna Marse se převtělí Anna Fialová.

V tomto kole se navíc zapojí i Ondřej Sokol, který se pokusí proměnit do skupiny Bee Gees. A tak se nabízí jasná otázka: Kdo podle vás bude nejlepší? Hlasujte v anketě!

Anketa

Kdo bude dnes večer nejlepší?

Hlasovalo 427 lidí.

Autor: niž

Diskuze