Dalibor Janda - 1
Zdroj: Profimedia
A bylo vymalováno...

Obdařený Hurikán Dalibor Janda: Sex v přírodě skončil fiaskem!

6. 8. 2018

Dalibor Janda (65) je veřejnosti dobře známý nejen svými písněmi, ale i nadměrnou mužskou chloubou. Když ale mělo jednou dojít k sexu s nejmenovanou dívkou z Valašska, jaksi se to hodně nepovedlo.

4 fotky
Dalibor Janda má kromě pěveckého talentu také pořádně velké nádobíčko. To je dobře známá věc! Jenže v dobách, kdy byl ještě nezkušený panic, mu to jaksi nebylo nic moc platné. Zvláště jednou, když plánoval s neznámou dívkou první sex.

Pár si naplánoval romantiku v přírodě, jenže to netušili, jak to skončí. Když přišli na místo a sedli si do trávy, Janda začal slečně vyprávět o zvířátkách, o ptáčcích a úkrytech plachých srn. Dívka ale pravděpodobně byla touto řeší lehce znuděná a chtěla už jít na to. A tak zpěváka políbila.

V dalších okamžicích ale místo vášnivého sexu došlo k pořádnému trapasu. „Oči jsem měl najednou červené a oteklé, během chvilky mi opuchl i nos. Kýchl jsem snad stokrát po sobě a byl jsem úplně vyřízený,“ svěřil se Janda podle informací expres.cz. Alergie zničila veškerou atmosféru, a tak páru nezbývalo nic jiného, než se sebrat a jet pryč. S dívkou se prý pak už nikdy neviděl, takže zkažený akt si ani nevynahradili. Tady zkrátka už nepomohla ani jeho nadměrná výbava...
 

Autor: bin

Diskuze