O víkendu se dozvíme jméno nejtvrdšího muže planety!
Zdroj: oficiální zdroj
Bude to napínavé

O víkendu se dozvíme jméno nejtvrdšího muže planety! Tipnete si, kdo to bude?

Dlouhá léta se spekuluje o tom, který bojovník je nejlepší na světě. Se vznikem smíšených bojových umění se tento výběr značně zjednodušil a díky UFC máme šanci, že takového muže skutečně poznáme. Šampion těžké váhy má totiž všechny předpoklady, aby byl držitelem tohoto titulu. Nyní ho drží Stipe Miocic, ale o víkendu o něj může v rámci UFC 220 přijít. Přímý přenos titulového zápasu vysílá v neděli od 4:00 Nova Sport 2.

Nejprestižnější organizace smíšených bojových umění má v oblibě stavět do oktagonu nejlepší zápasníky své kategorie a nabídnout divákům velkolepou podívanou. A přesně takový zápas je na nedělním programu! Dva největší bijci v nejtěžší váhové kategorii! Dva tvrďáci s neuvěřitelně silnou ranou. To jsou Stipe Miocic a Francis Ngannou!
Když se v květnu 2016 stal Stipe šampionem, bylo to možná trochu překvapení, ale svými výkony ukázal, že je nesmírně nebezpečný a že to s kralováním ve své divizi myslí vážně. Poslední čtyři zápasy ukončil knokautem v prvním kole a jeho soupeři se za ním do klece příliš nehrnuli.

Na scénu ale přišel zápasník, ze kterého mají soupeři snad ještě větší respekt. Kamerunský obr Francis Ngannou! Ten má za sebou zatím jen šest zápasů v UFC, ale zatím se s ním nikdo nedostal dál jak do druhého kola a jeho pravý hák je doslova smrtící. Alistair Overeem s ním v kleci vydržel pouhou minutu a způsob jakým zápas skončil, byl skutečně působivý.

Nyní oba zápasníky čeká mimořádně těžká zkouška a v neděli se ukáže, který z bojovníků má děsivější pověst. V rámci UFC 220 se bude bojovat ještě o titul v lehčí těžké váze mezi Danielem Cormierem a Volkanem Oezdemirem. Galavečer, při kterém se bude třást země, vysílá živě v neděli od 4:00 Nova Sport 2.
 

Autor: bin

Diskuze