Zubní pasta
Zdroj: isifa.com
To si bude pamatovat

Matka nechtěla, aby její dcera šikanovala spolužáky! Vzala pastu na zuby a dala jí obrovskou lekci

Rodiče rádi svým ratolestem mluví do života. Respektive dávají jim moudré rady. Tahle matka to však pojala opravdu s velkou parádou. Jako pomůcku použila pastu na zuby!

Amy Beth Gardner se rozhodla, že musí svoji dceru trochu poučit o životě dříve, než půjde na střední školu. Jelikož chtěla, aby dcera na její slova nezapomněla, přemýšlela, jak to udělat, aby to v ní zanechalo opravdu silný dojem. To, co vymyslela, by napadlo asi málokoho.

Amy totiž požádala svoji dceru, aby vymačkala celou tubu zubní pasty na talíř. Šokovaná dcera se podivovala, co to po ni matka chce, ale přesto její bizarní přání splnila. Amy pak dceři řekla, aby všechnu pastu dostala zpátky do tuby. To už si dcera myslela, že se matka skutečně musela zbláznit a řekla jí, že to jaksi není možné, dostat tubu do původního plného stavu. A o to přesně Amy šlo.

Amy na to dceři odvětila: "Tento talíř s pastou si budeš pamatovat celý svůj život. Tvoje slova mají sílu života a smrti. Nastupuješ na střední - tam uvidíš, jakou váhu mají tvoje slova. Budeš mít příležitost použít je na to, abys někomu ublížila, ponížila ho a pomlouvala ho za jeho zády. Ale použít je budeš moct i na to, aby si někomu pomohla, podpořila ho, inspirovala a nebo mu ukázala, že ho máš ráda." Podle ní je to totiž v životě jako se zubní pastou - když slova jednou vypustíte z úst, nevezmete je nikdy více zpět...

 

ČTĚTE TAKÉ:

Mladík chtěl přeběhnout policejní auto, uklouzly mu ale nohy! VIDEO

Autor: bin

Diskuze