Kate Parry - 1
Zdroj: facebook.com
Velká proměna

O Kate před lety žádný chlapec ani nezavadil a ve škole se jí smáli. Teď po ní muži šílí! FOTO

KatE Parry prošla za poslední roky obrovskou proměnou. Její příběh potvrdil, že tak, jak se ze stravy tloustne, tak se z ní i hubne. Krásce se dříve smáli a nikdo ji nechtěl!

7 fotek
"Na škole jsem se nelíbila žádnému chlapci," přiznává Kate (25) při pohledu na fotky, na nichž je zachycena, když ještě nebyla tak krásná a štíhlá, jako nyní. Na střední škole přibrala až na 114 kg. Milovala čínský fastfood, dopřála si ho až pětkrát týdně.

Zpočátku prý svoji hmotnost velmi neřešila, ale po čase se začala porovnávat se svými štíhlými kamarádkami a ztrácela sebevědomí. "Až teď si uvědomuji, jak jsem se zabíjela. Špatná strava, málo pohybu a noci probdělé za počítačem. To byla moje každodenní rutina," říká.

Před pěti lety se rozhodla změnit jídelníček a začala na sobě tvrdě pracovat. Díky vytrvalosti a disciplíně nakupuje nyní oblečení menší o pět konfekčních velikostí a zhubla 38 kilogramů. "Když se sebou chcete něco udělat, musíte si to nejprve uspořádat v hlavě. Nikdy se nedopracujete k výsledku, dokud tomu nevěříte sami a ke všemu vás nutí pouze okolí. Nejdůležitější je váš vlastní postoj," radí.

Ideální je podle ní těšit se z drobných cílů a umět se pochlubit. I v případě Kate šlo o dlouhou a bolestivou cestu plnou odříkání, ale už by se nikdy nechtěla vrátit zpět. Zdravější stravování doplnila ještě pravidelným pohybem.

Katy však upozorňuje, že není dobré stále stoupat na váhu a zkoumat, kolik jste zhubli. Tuto chybu dělala na začátku i ona a když se ručička dlouho nehýbala směrem dolů, jen ji to zbytečně deprimovalo. Nejlepší kontrolkou je podle ní oblečení. "Naposledy jsem měla 76 kilogramů a cítím se výborně," usmívá se Angličanka, která se nyní chce stát trenérkou. Chce pomáhat těm, kteří jsou v podobné situaci, v jaké byla před časem ona sama.

Autor: mk

Diskuze