Lucie Bílá - 1
Zdroj: YouTube.com
Vánoční pecka

Nový VIDEOKLIP Lucie Bílé je nabitý velkými hvězdami! Přesvědčte se sami

Dvacetinásobná zlatá Slavice Lucie Bílá vydala nový videoklip k písni ze svého posledního alba. K natáčení si přizvala i své kolegy. Hudební video je plné velkých hvězd.

5 fotek
Oblíbená česká zpěvačka Lucie Bílá v sobotu převzala už 20. zlatého Slavíka a po třinácté se stala absolutní vítězkou celé ankety. Nedávno spatřilo světlo světa její nové album Bílé Vánoce Lucie Bílé II. K jedné z písní, které fanoušci na albu najdou, nyní zpěvačka vydala i klip. Jde o píseň Jenom klid.

Klip je černobílý a natáčel se v Kulturním domě v Otvovicích, kde Bílá žije. Zpěvačka, jako by se v něm vrátila v čase do dob první republiky. V klipu jsou také vidět scény z filmů s Natašou Golovou, Adinou Mandlovou, Hugo Hassem a dalšími hvězdami té doby.

A to není zdaleka vše. Lucie Bílá si k natáčení přizvala i nynější hvězdné hosty. Například Ivu Pazderkovou, Václava Noida Bártu, Petra Maláska, Martina Písaříka, saxofonistu Františka Kopa a další.

"Natáčení klipů si vždy užívám a také tentokrát šlo o skvělý den, plný smíchu a zábavy s mými přáteli. Vzala jsem si k sobě kapelu, Péťu Maláska a kolegy z muzikálu Sestra v akci. Zjistila jsem, že náš otvovický kulturní dům funguje i jako filmový ateliér. Společně se šedesáti lidmi, kteří tvořili štáb, jsme měli úžasné zázemí a prostor na natáčení, ale i catering se skvělou kuchyní. Mám velkou radost z výsledku a moc za něj všem tvůrcům děkuji! Zvláště panu režiséru Martinu Paseckému a mistru střihu Filipu Maláskovi!“ sdělila Lucie Bílá v prohlášení na svém Facebooku.

Autor: mk

Diskuze