Padesát odstínů svobody
Zdroj: YouTube.com
Je to tady!

VIDEO: Vyšel nový trailer k Padesáti odstínům svobody. Svět erotiky a vášně je zpět!

Všechny fanynky i fanoušci se už nesmírně těší a s napětím očekávají datum, kdy má do kin přijít závěrečný díl odvážné a nekonvenční trilogie. Co náš čeká za překvapení a zvraty?

Film Padesát odstínů svobody představil nový trailer a otevírá nám dveře k nahlédnutí do vášnivého života charismatického Christiana Greye a krásné Anastasii Steel, která v tomto díle bude již jeho manželkou. Jaké bude soužití tohoto filmového páru? Dokáží překonat všechny překážky? To zjistíte už od 8. února 2018, kdy by měl film vstoupit do kin.

Nejedná se pouze o výstřední sadomasochistický sled scén. Obsah bude naprosto jistě hlubší, napínavější a nečekaný. Rozhodně se nejedná o romantický film, kde jsou spolu hlavní postavy navěky spokojené, bezstarostné a netknuté. Očekává se napětí, stres, a problémy.

Do děje přibydou další zápletky, které ovlivní manželství Christiana i Anastasii. Vystaví je těžkým zkouškám, které se zdají až nemožné na to, aby jimi prošli bez následků a společně.

Ve filmu se objeví i Anastasiin bývalý šéf, který touží po pomstě - její osobní strážce, který sehraje klíčovou roli, a také Christianova bývalá milenka. O zvraty rozhodně nebude nouze.

Autor: kat

Diskuze