Macaulay Culkin
Zdroj: Profimedia, Macaulay 'Instagram' Culkin
Prásk.tv

Nový Sám doma? Takhle vtipně na to reagoval představitel Kevina

Devadesátkový hit Sám doma se má dočkat remaku. Přetočit ho chce studio Disney. Kdo bude hrát nového Kevina McCallistera, se prozatím neví. Macaulay Culkin (38) ho ztvárnil, když mu bylo devět. Dnes mu táhne na čtyřicet a na sociálních sítích dal najevo, co si o novém natáčení myslí.

9 fotek
Legendární film Sám doma je od devadesátých let oblíbený snad v každé rodině. Zejména na Vánoce na něj všichni čekají. V současné době se uvažuje o přetočení původního snímku. Za cíl si to dalo studio Disney, které na něj po koupi filmového studia 20th Century Fox, získalo práva.

Kdo by měl ztvárnit neposedného Kevina, je zatím ve hvězdách. V devadesátkové klasice to byl Macaulay Culkin, který po masivním úspěchu propadl drogám a alkoholu. Právě drogy pro něj představovaly celoživotního démona.

V současné době má opět dobré období a zdá se, že časy, kdy byl závislý na opiu, už dávno přešly.

Co ho ale nepřešlo, je smysl pro humor. Macaulay Culkin dal nyní na Instagram snímek, kde je rozvalený na sedačce. Na snímku nechybí čínské nudle, nepořádek a jeho vyvalené břicho. Právě to má být reakce na remake filmu Sám doma, který má nastat. „Takhle by vypadal film Sám doma v současnosti,“ napsal ke snímku Macaulay Culkin a pobavil tak spoustu fanoušků.

Sám doma není jediný snímek, který chce Disney studio přetočit. Obdobné plány má i s filmy Noc v muzeu, Dvanáct do tuctu nebo Deník malého poseroutky.

Autor: Han

Diskuze