Patricie Solaříková má nový přírůstek do rodiny
Zdroj: Profimedia / instagram, Patricie Solaříková
Žhavá novinka

Nový přírůstek před svatbou! Přišel správný čas, svěřila se Solaříková

Patricii Solaříkovou (30) momentálně zaměstnává moderování online pořadu Jak to vidí MasterChef, kde odhaluje zákulisí kulinářské soutěže. Přítele ale přes pracovní nasazení nezanedbává. Bude se vdávat a fanouškům stihla oznámit i jednu pořádně horkou novinku.

14 fotek
Herečka Patricie Solaříková nedávno skončila v seriálu Ulice, kde hrála třináct let. Po odchodu naskočila coby moderátorka do pořadu Jak to vidí MasterChef. Na prvním místě je ale pořád její snoubenec Tibor Pagáč, který ji v lednu požádal o ruku.

Svatba by se měla odehrát někdy po letních prázdninách. "Moc se na ten den s přítelem těšíme. Hlavně, že tam bude rodina," svěřila se Prásku.

Plánování velké životní události jim ale nebránilo, aby si pořídili nový přírůstek do rodiny. "A je to tady. Máme druhýho psa. Mluvili jsme o tom už dlouho, ale teď asi přišel ten správný čas. Tohle je Čolek a je z útulku, tak nám držte palce, ať se mu u nás líbí, a ať si s Jackie na sebe rychle zvyknou,“ svěřila se Solaříková na Instagramu, kde má drobečka v náručí.

Na sociálních sítích také popisuje, jak si na sebe její dva pejskové zvykají. "Doma na něj Jackie občas zavrčí, když ji třeba zrovna hladím a Čolek si to tam připrdí taky, ale jinak to vypadá velmi nadějně," dodala.

Solaříková se láskou ke zvířatům nijak netají a má jich plný Instagram. Fanoušci už se jistě nemohou dočkat, až natočí nějaké vtipné video, jak s pejsky dovádí.

Autor: Han

Diskuze