boyband - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Brzy o nich uslyšíte

Nový český boyband chce překonat Lunetiky. A má i stopu SuperStar

Mário Bendík, Peter Juhás, Marthy Duffek, Matt Bláha, Norbert Brand - to jsou jména pětice chlapců, které se v průběhu uplynulého víkendu od základů změnily životy.

Díky úspěchu na castinzích v Bratislavě a v Praze se z nich staly členové nového česko-slovenského boybandu s výraznou podporou prestižních britských hudebních manažerů Denise Ingoldsbyho a Andrew Murrayho.

V průběhu uplynulého víkendu se v české i slovenské metropoli shromáždili desítky těch největších chlapeckých pěveckých talentů na metr čtvereční. Kinosálu multiplexů CINEMA CITY Aupark Bratislava a Slovanský dům Praha zažili talentové castingy do nového česko-slovenského boybandu. Výsledkem volby produkce projektu je patice unikátních hlasů, tváří a jmen mixovaná do dokonalé symbiózy charismatických talentů ze střední Evropy.

Novou chlapeckou skupinu tvoří dvojice Čechů Matt Bláha (17) z Tisé, Marthy Duffek (16) ze Zlína a trojice Slováků Norbert Brand (18) ze Šaly, Peter Juhás (18) z Lučence a Mário Bendík (21) z Prešova, kteří ve náročných dvoudenních talentovkami zaujaly přísných porotců bezkonkurenčně nejvíce

"Gratulujeme vám! Od dnes jste nedílnou součástí nového boybandu, který bude vaším novým životem. Čeká vás velké dobrodružství a obrovské množství dřiny. A my dva vám pomůžeme, abyste to všechno zvládli," promluvili s mladými muži bezprostředně po vyhlášení výherců uznávání britští producenti Denis Ingoldsby a Andrew Murray.

"Vybrali jsme pět úžasných chlapců, kteří mají velký potenciál něco vytvořit, protože mají obrovský talent a krásné hlasy. Máme chraplák, je tam úžasný soulový hlas, který chytí za srdce každou dívku. Kluci jsou v tom nejlepším věku, kdy se mohou naučit spoustu věcí a mají nejlepší potenciál, ukázat všem, nejen v Česku a na Slovensku ale i v Evropě, že na to tady u nás máme a že máme velké talenty. A myslím si, že dívky budou velmi spokojené, protože všech pět chlapců navíc i výborně vypadá! (smích) Chtějí do toho jít, jsou nadšeni, mají velkou radost z toho, že jsme vybrali právě je, takže myslíme si, že jsme vybrali správně a jsme hrdí na to, že jsme mohli být při tom, " pochvaluje si Aleš Lehký zakladatel legendárního boybandu Lunetic.

Jeho kolega, frontman Luneticu Vašek Jelínek, který také spolu s ním as Denisem Ingolsbym a Andrew Murray pomáhal při castinzích jako supervizor a do poslední chvíle bděl nad správným finálním výběrem, nakonec dodává: "Jsem rád že dorazilo tolik talentů, sám jsem byl velmi překvapen, o to bylo těžší vybrat právě těch pět vyvolených. Nakonec se podařilo a s výsledkem jsem velmi spokojen. Každý je typově a hlavně zpěvový úplně jiný, a proto to bude zajímavé jak hudebně tak vizuálně. Přeji jim hodně trpělivosti, tolerance mezi sebou, pevné nervy a hlavně hodně štěstí, nebudou to mít jednoduché. "

Pětici nových budoucích pěveckých idolů čeká v nejbližších týdnech tvrdá dřina a přerod na skutečný boyband. A potom bude následovat první singl. Těšíte se?
 

Autor: pul

Diskuze