Miss Universe - 1
Zdroj: Profimedia
To je kočka...

FOTO: Novou Miss Universe se stala kráska z Francie! Andrea Bezděková odešla s prázdnou

Kráska, která získala titul Miss Universe, žije v Paříži a je jí dvacet čtyři let. Má vskutku zajímavé sny a ještě zajímavější koníčky. Líbí se vám?

6 fotek
Letošní galavečer moderoval opět Steve Harvey. Což bylo celkem překvapení, protože minulý rok se mu podařilo šlápnout pořádně vedle. Při vyhlašování se spletl a nejdříve vyhlásil novou Miss Universe špatně. Těžko říct, která z těch dvou dívek zažila tehdy větší šok.

Letos si ale Steve už dal pozor, nespletl se a vyhlásil tu správnou dívku. Vítězkou se stala Francouzka Iris Mittenaere. Na druhém místě se umístila Haiťanka Raquel Pélissierová a jako třetí skončila Kolumbijka Andrea Tovarová. Zástupkyně za Českou republiku Andrea Bezděková na světovém finále nepostoupila ani do top 13.

Současná držitelka titulu Miss Universe studuje stomatologii a ráda by se stala ambasadorkou v oblasti dentální a ústní hygieny. Mezi její koníčky patří extrémní sporty, vaření a cestování. Díky svému vítězství si teď cestování užije víc než dost. Otázkou však je, jestli jí zbude čas i na ostatní koníčky, protože vítězství s sebou nese i plno povinností. Snad se krásné Iris dobře povede. A co vy, líbí se vám nová Miss Universe?

Autor: mic

Diskuze