Lepší než divadlo

Pavel Novotný pokračuje v boji proti Kristelové: Zruinuju ji!

Kauza Kateřina Kristelová (39) a Tomáš Řepka (45) s každým dnem nabírá na obrátkách. Velkou zásluhu na medializaci celého případu má i jejich úhlavní nepřítel Pavel Novotný (37). Ten prozradil, jak chce Kristelovou dostat na úplné dno.

7 fotek
Tuzemským internetem otřásá kauza skandálních rozměrů týkající se již dobře známé dvojice. Světlo světa totiž postupně spatřily hlasové nahrávky, na kterých údajně znějí hlasy Kateřiny Kristelové a Tomáše Řepky. Bývalý moderátor pořadu Prásk! a současný starosta pražské části Řeporyje Pavel Novotný se k nahrávkám dostal neznámo jak a zveřejnil je na svých sociálních sítích. Ty se ihned objevily i na profilu kackablazkovavonbahnhof007, který veřejně bojuje proti Kristelové a částečně také proti Tomáši Řepkovi.

Pavel Novotný navíc tvrdí, že další nezveřejněné nahrávky se týkají i jeho manželky a také otce Petra Novotného (71). A z celé kauzy je natolik zhnusen, že se nebál v živém rozhovoru pro Expres.cz přiznat, že chce Kristelovou zničit a dostat na samé dno. A vymyslel neuvěřitelný plán.

„Kristelovou zruinuju! A víte jak to udělám? Přes její advokátku Evu Ondřejovou. To je právnické eso, takže je neskutečně drahá. A já budu Evu natolik zaměstnávat v této kauze, že Katce pořád budou od ní chodit faktury. Chci, aby neměla, co jíst a žrala kůru ze stromů,“ řekl velmi otevřeně Novotný, který Kristelovou považuje za čiré zlo. Je si vědom, že jako starosta se angažováním v této kauze pohybuje na tenkém ledě, ale i přesto se rozhodl nevzdat to. Spolu se zmiňovanou skupinou navíc plánuje udělat sraz anti-fanoušků KK, na který se prý chystají i některé celebrity jako je například Nikol Štíbrová (30) nebo Eva Decastelo (40). Tohle bude zkrátka ještě hodně zajímavé!
 

Autor: bin

Diskuze